Schedule stage 16-32

MatchFieldDayTimeTeam     Team
B1Valdelasfuentes - Campo 114/09/199:30 - 10:15Crossfire Premier1VS2Getafe CF
B2Valdelasfuentes - Campo 214/09/199:30 - 10:15FC Ilves Tampere2VS0Excellence Soccer Academy
B3Valdelasfuentes - Campo 314/09/199:30 - 10:15AIK Stockholm1VS1Norwegian Soccer Academy
B4Valdelasfuentes - Campo 114/09/1910:30 - 11:15FC Helsingør2VS0Djurgården IF
B5Valdelasfuentes - Campo 214/09/1910:30 - 11:15FC Flyeralarm Admira3VS0Breiðablik UBK
B6Valdelasfuentes - Campo 314/09/1910:30 - 11:15Saltsjö-Boo IF0VS0IFK Lidingö
B7Valdelasfuentes - Campo 114/09/1911:30 - 12:15JEF United Ichihara Chiba7VS0Alcobendas Levitt CF
B8Valdelasfuentes - Campo 214/09/1911:30 - 12:15Bray Wanderers1VS1Scholar Athletes Leadership Academy
B9Valdelasfuentes - Campo 314/09/1811:30 - 12:15Crossfire Premier6VS1Excellence Soccer Academy
B10Valdelasfuentes - Campo 114/09/1912:30 - 13:15Getafe CF1VS0FC Ilves Tampere
B11Valdelasfuentes - Campo 214/09/1912:30 - 13:15AIK Stockholm1VS1FC Helsingør
B12Valdelasfuentes - Campo 314/09/1912:30 - 13:15Norwegian Soccer Academy 1VS0Djurgården IF
B13Valdelasfuentes - Campo 114/09/1913:30 - 14:15FC Flyeralarm Admira2VS0IFK Lidingö
B14Valdelasfuentes - Campo 214/09/1913:30 - 14:15JEF United Ichihara Chiba2VS0Scholar Athletes Leadership Academy
B15Valdelasfuentes - Campo 314/09/1913:30 - 14:15Breiðablik UBK3VS2Saltsjö-Boo IF
B16Valdelasfuentes - Campo 114/09/1917:45 - 18:30Alcobendas Levitt CF0VS8Bray Wanderers
B17Valdelasfuentes - Campo 214/09/1917:45 - 18:30Crossfire Premier3VS1Norwegian Soccer Academy
B18Valdelasfuentes - Campo 314/09/1917:45 - 18:30Excellence Soccer Academy1VS1Djurgården IF
B19Valdelasfuentes - Campo 114/09/1918:45 - 19:30Getafe CF3VS0FC Helsingør
B20Valdelasfuentes - Campo 214/09/1918:45 - 19:30FC Ilves Tampere1VS1AIK Stockholm
B21Valdelasfuentes - Campo 314/09/1918:45 - 19:30IFK Lidingö0VS0Scholar Athletes Leadership Academy
B22Valdelasfuentes - Campo 114/09/1919:45 - 20:30FC Flyeralarm Admira1VS0JEF United Ichihara Chiba
B23Valdelasfuentes - Campo 214/09/1919:45 - 20:30Breiðablik UBK0VS1Bray Wanderers
B24Valdelasfuentes - Campo 314/09/1919:45 - 20:30Saltsjö-Boo IF8VS0Alcobendas Levitt CF
B25Valdelasfuentes - Campo 115/09/199:00 - 9:45Norwegian Soccer Academy 3VS0Breiðablik UBK
B26Valdelasfuentes - Campo 215/09/199:00 - 9:45Djurgården IF2VS1Saltsjö-Boo IF
B27Valdelasfuentes - Campo 315/09/199:00 - 9:45Excellence Soccer Academy4VS0Alcobendas Levitt CF
B28Valdelasfuentes - Campo 115/09/1910:00 - 10:45AIK Stockholm1VS2Scholar Athletes Leadership Academy
B29Valdelasfuentes - Campo 215/09/1910:00 - 10:45FC Ilves Tampere1VS1IFK Lidingö
B30Valdelasfuentes - Campo 315/09/1910:00 - 10:45Crossfire Premier1VS0Bray Wanderers
B31José Caballero -
Campo 2
15/09/1911:00 - 11:45FC Helsingør1VS2JEF United Ichihara Chiba
B32José Caballero -
Campo 3
15/09/1911:00 - 11:45Getafe CF1VS1FC Flyeralarm Admira